Elektroninę vizą dabar jau gali užsisakyti turistai iš 166 pasaulio šalių, taip pat ir Lietuvos. Visą informaciją anglų kalba apie vizą, jos gavimą ir paraiškos formą galite rasti oficialiame puslapyje: https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html. Indijos ambasada Varšuvoje ir toliau rūpinsis vizų išdavimo kelionėms į Indiją procesu. Elektroninė viza yra skirta keliautojams, kurių pagrindinis kelionės į Indiją tikslas yra aplankyti šalį, susitikti su draugais ar giminaičiais, rekreacija, medicininis gydymas ar apsilankymas verslo tikslais. Jeigu keliaujate į Indiją nepaminėtais tikslais, prašome kreiptis į vizų kelionėms į Indiją išdavimo agentūrą Lietuvoje BLS International (http://www.blsindiavisa-lithuania.com).

Nurodytų šalių piliečiai gali pateikti paraišką elektroninei turistinei vizai gauti internetu (viza galioja vieną mėnesį, vienus arba penkis metus, vizos galiojimo laikotarpis nėra pratęsiamas), patvirtinantys vizos gavimą dokumentai bus atsiunčiami elektroniniu paštu. Elektroninės vizos gavėjas turi atsispausdinti gautą patvirtinantį elektroninį laišką ir skristi į nurodytus 28 Indijos oro uostų (Ahmedabad, Amritsar, Bagdogra, Bangalore, Calicut,  Chennai, Chandigarh, Cochin, Coimbatore, Gaya, Guwahati,  Jaipur, Lucknow, Delhi, Goa, Hyderabad, Kolkata, Mongalore, Mumbai, Nagpur, Pune, Trivandrum, Tiruchirapalli and Varanasi ir kt.) ir 5 Uostų (Cochin, Goa, Mangalore ir kt.). Atvykus į oro uostą, iš turinčiųjų elektroninę turistinę vizą bus paimami biometriniai duomenys.

Paraišką elektroninei turistinei vizai gauti galite pildyti likus ne mažiau kaip 4 dienoms iki atvykimo į Indiją dienos

Iškilus nesklandumams paraiškos pildymo procese ar atsiradus trikdžiams sistemoje reikėtų kreiptis pagalbos telefonu Indijoje +91 11 24300666 arba elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Svarbi informacija: elektroninės turistinės vizos gavimas yra internatu teikiama paslauga, kuriai nereikalingas trečiųjų šalių ar agentų asistavimas.  Nei Indijos garbės konsulatas, nei Indijos ambasada Jūsų pateiktų paraiškų nemato ir koreguoti jų negali. Teikiantiems paraišką yra patariama nepasitikėti ir saugotis galimų apgavysčių. Jeigu jums kilo įtarimas dėl nesąžiningos veiklos, susijusios su elektronine turistine viza, prašome kreiptis elektroniniu paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Kaip užpildyti paraišką internetu elektroninei turistinei vizai gauti - spauskite čia.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kas gali teikti paraišką elektroninei turistinei vizai gauti?

Tarptautiniai keliautojai, kurių vienintelis kelionės tikslas yra aplankyti Indiją rekreacijos, keliavimo, susitikimo su pažįstamais ar artimaisiais, trumpos trukmės gydymo ar įprasto verslo susitikimo tikslais ne ilgesniam nei leidžiama laikotarpiui. Vykstant į Indiją anksčiau nepaminėtu tikslu ar ilgesniam nei numatyta laikotarpiui, reikia susisiekti su BLS International.

 • Kada reikia pateikti paraišką elektroninei turistinei vizai gauti?

Galite pildyti paraišką ne vėliau nei likus 4 dienoms iki atvykimo į Indiją. 

 • Kaip pildyti paraišką?

Informaciją apie elektronės turistinės vizos pildymą galite rasti čia.

 • Kokius dokumentus reikia turėti pildant paraišką internetu?

Neseniai darytą dokumentinę nuotrauką (max. 300 kB) baltu fonu ir pagrindinio paso puslapio su aiškiai matoma asmenine informacija skanuotą kopiją .pdf formatu. Paraiška gali būti atmesta, jeigu paraiškos pildymo metu įkelta nuotrauka neatitinka nurodytos specifikos. Paraiškos pildymo dieną pasas turi galioti ne mažiau kaip 180 dienų. 

 • Ką daryti, jeigu nepavyksta atlikti mokėjimo, sistema stringa ir neatsiranda mokėjimą patvirtinantis langas? 

Jeigu mokėjimo atlikimo metu užstringa tinklapis ar nėra iššokančio sėkmingą mokėjimą patvirtinančio ("Thank you") lango, arba buvote sugrąžinti į pagrindinį puslapį, didelė tikimybė, kad mokėjimas nebuvo atliktas ir turėtumėte pamėginti dar kartą. Geriausias sprendimas būtų patikrinti banko ar kreditinės kortelės sąskaitą, ar mokėjimas atliktas sėkmingai. Jeigu po 72 valandų negavote vizos suteikimą patvirtinančio pranešimo elektroniniu paštu (patikrinkite ir Šlamšto dėžutę), tačiau mokėjimas buvo nuskaitytas, susisiekite su Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Turėkite omenyje, kad galite bandyti atlikti mokėjimą tik 3 kartus, po to jūsų paraiškos ID yra užblokuojamas ir turite pildyti paraiškos formą iš naujo. 

Prieš bandant atlikti mokėjimą ar pildant paraiškos formą iš naujo, siūloma palaukti 4 valandas nuo paraiškos pateikimo ir mokėjimo atlikimo, per kurias yra atnaujinama mokėjimo būsena.

Informaciją apie mokėjimus galite rasti čia: https://indianvisaonline.gov.in/visa/tvoa.html

 • Per kiek laiko galiu tikėtis gauti vizą?

Turėtumėte gauti atsakymą dėl vizos per 72 valandas nuo sėkmingo apmokėjimo. 

 • Ar e-Viza gali būti pratęsiama?

Ne, e-Viza negali būti pratęsiama. Jeigu planuojate vykti į Indiją ilgesniam nei numatyta laikotarpiui, turite teikti paraišką vizai įprastu procesu agentūroje BLS International.

 • Kiek gali užtrukti vizos patvirtinimas oro uosto migracijos poste?

Biometrinių duomenų registravimas gali užtrukti iki 2 valandų.

 • Esu užsienietis, norintis vykti į Indiją iš Lietuvos, galiu gauti vizą kelionei į Indiją?

Jeigu jūsų kilmės šalis yra viena iš 166 šalių, įtrauktų į e-Vizos sistemą (Informacija čia), galite pildyti paraišką e-Vizai gauti internetu. Jeigu jūsų kilmės šalis nėra nurodyta, vizą galite gauti agentūroje BLS International, tačiau procesas gali užtrukti iki 3 savaičių ir dar ilgiau. Išskirtinėmis situacijomis, susisiekti su Indijos ambasados Konsulinio skyriaus pareigūnu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

 • Kokios yra kitos vizų rūšys?

Visas vizų rūšis galite rasti BLS International tinklapyje.

 • Turėsiu persėdimą iš vieno lėktuvo į kitą Indijos oro uoste, nors Indija nėra mano kelionės tiklas. Ar man reikalinga viza?

Taip. Jums reikalinga Tranzitinė Viza, jeigu jūs turėsite pereiti iš tarptautinių skrydžių terminalo į vietinių skrydžių terminalą bet kuriame Indijos oro uoste arba jeigu planuojate apsistoti oro uosto viešbutyje net ir kelioms valandoms. Tranzitinė viza suteikia galimybę būti Indijoje ne daugiau nei 72 valandas kiekvienu atvykimu ir gali būti suteikiama tik keliaujant oro transportu. Tranzitinė viza galioja 15 dienų. 

Jeigu jūs turėsite laukti kito skrydžio neišeidami iš tarptautinių skrydžių keleiviams skirtos zonos Indijos oro uoste ir jums nereikės pereiti migracijos kontrolės, tranzitinė viza jums nėra reikalinga.

 • Ar man reikalinga viza, jeigu plaukiu kruizu?

Taip, keliaujant į Indiją viza yra būtina. Jeigu keliaujate kruizu, tuomet turėtumėte nurodyti Indijos uostą, kuriame stosite, ir kruizo kelionės planą kartui su paraiška vizai gauti. Jeigu keliaujate Indijos verslo kompanijos kvietimu, turite pateikti tai patvirtinantį laišką.