Kovo 5 dieną Vilniuje surengtos devintosios Lietuvos ir Indijos politinės konsultacijos, kurioms vadovavo užsienio reikalų viceministras Darius Skusevičius ir Indijos išorinių reikalų ministerijos sekretorius Anumulas Giteshas Sarma. Konsultacijose taip pat dalyvavo Indijos išorinių reikalų ministerijos sekretorė dr. Anju Kumar, Indijos ambasadorius Lietuvai ir Lenkijai Tsewang Namgyal bei Indijos garbės konsulas Lietuvai atsargos pulkininkas leitenantas Rajinder Chaudhary. 
Delegacijos aptarė dvišalius santykius, bendradarbiavimą tarptautinėse organizacijose, sutarė stiprinti dvišalių santykių teisinę bazę ir apsikeitė aktualia informacija apie derinamus tarpvalstybinius susitarimus. Daug dėmesio skirta dvišalių ekonominių santykių stiprinimui ir prekybai.
Indijos pusė gerai įvertino Lietuvos pasiekimus ekonomikos srityje, ypač kuriant palankią aplinką verslui, šalies narystę EBPO.
Viceministras D. Skusevičius akcentavo glaudesnio bendradarbiavimo perspektyvas žemės ūkio, gyvybės mokslų, informacinių ir finansinių technologijų srityse, taip pat pramonės produktų eksportui į Indiją. D. Skusevičius pakvietė Indijos pusę plačiau išnaudoti studijų Lietuvoje galimybes. Šiuo metu Lietuvos aukštosiose mokyklose studijuoja apie 1000 studentų iš Indijos.
Delegacijų vadovai sutarė, kad dvišaliams santykiams pasitarnaus vasarą numatomas aukšto lygio Indijos vizitas Lietuvoje.
2018 metų duomenimis, Lietuva į Indiją daugiausiai eksportuoja žemės ūkio, gyvybės mokslų sektoriaus produkciją, chemijos ir plastikų pramonės gaminius, o importuoja tekstilės gaminius, farmacijos produktus, mašinas ir mechaninius įrenginius.
Lietuva ir Indija diplomatinius santykius užmezgė 1992 metų balandžio 27 dieną. 2010 metais akredituotas pirmasis Lietuvos ambasadorius Indijoje. Indijoje veikia 3 Lietuvos garbės konsulatai.